Odvolání

Informace o autoremeduře - změně rozhodnutí

Informace pro nepřijaté uchazeče

Pokud jste nebyli přijati, není ještě nic ztraceno, zejména pokud jste se umístili „pod čarou“ v rozumném intervalu a splnili jste kritéria přijímacího řízení. Ne všichni přijatí uchazeči odevzdají zápisový lístek a tím se bude postupně posouvat hranice přijetí.

V rámci autoremedury v odvolacím řízení budou postupně rozhodnutí o nepřijetí měněna na rozhodnutí o přijetí.

Musíte ovšem po převzetí rozhodnutí o nepřijetí podat do tří pracovních dnů odvolání (§60 zákona č. 243/2008 Sb.,kterým se mění zákon č. 561/2004 Sb.,)proti nepřijetí, a to podáním učiněným u ředitelky gymnázia.

* * *

Vzor odvolání si můžete stáhnout ve formátu DOC..

* * *

Pokud odvolání nepodáte, ztrácíte veškeré šance na přijetí.

Rozhodnutí o nepřijetí si můžete vyzvednout osobně (pouze zákonný zástupce uvedený v přihlášce po předložení občanského průkazu) ve středu 2. 5. 2018 od 7:00 do 15:00 na sekretariátu školy. Odpoledne e bude rozhodnutí zasláno poštou na adresu zákonného zástupce. Pokud si rozhodnutí nevyzvednete, je desátý den považováno za doručené (fiktivní doručení) a zásilka se vrací odesílateli.

Odvolání proti nepřijetí musíte podat nejpozději do tří pracovních dnů od doručení rozhodnutí poštou (resp. osobního vyzvednutí). ODVOLÁNÍ NELZE PODAT DŘÍV, NEŽ JE VÁM ROZHODNUTÍ DORUČENO POŠTOU NEBO OSOBNĚ VYZVEDNUTO. Odvolání můžete doručit osobně do kanceláře školy nebo poslat doporučeně poštou. Těmto uchazečům budou, v případě uvolnění místa (přijatý uchazeč neodevzdá zápisový lístek), vydána nová rozhodnutí o přijetí - termín bude zveřejněn na tomto místě, která si můžete vyzvednout osobně (pouze zákonný zástupce uvedený v přihlášce po předložení občanského průkazu) nebo počkat na doručení poštou. Pokud mezitím odevzdáte zápisový lístek na jinou školu, můžete jej na základě tohoto rozhodnutí stáhnout a přenést k nám ve lhůtě 10 pracovních dnů od vydání rozhodnutí. Po uplynutí této lhůty bude vydána „druhá vlna“ rozhodnutí o přijetí na odvolání, kterou zaplníme poslední volná místa. V případě přijetí na odvolání si prostudujte informace pro přijaté uchazeče.

Nevyřízená odvolání budou následně předána k posouzení Krajskému úřadu Olomouckého kraje.
 Vertikalní menu, vodorovně rozbalovací, třiúrovňovéPřihlášení učitelů

Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.Copyright J@Z@ © 2014
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Vygenerované za: 0.13 sekund | 2,766,526 návštěv | jQ Blog